Kurumsal

Kutes Metal Logosu

Kutes 1992'de kurulmasından bu yana döküm ve işleme sektöründe etkin olarak faaliyet göstermektedir. Mehmet Bekir Kutmangil tarafından kurulan şirket Çorlu, Tekirdağ bölgesindedir.

Kurucumuz

Kutes tesislerinin temelini atan Mehmet Bekir Kutmangil 1956 yılında İstanbul’da doğdu...

Daha fazla Daha Fazla

Hakkımızda

1990 yılında Mehmet Bekir Kutmangil tarafından Kutes Döküm adıyla kurulan KUTES üretime 1993 yılında başladı. KUTES Metal, 2017 yılında döküm ve talaşlı imalat operasyonlarını birbirinden ayırarak KUTES Metal çatısı altında Kutes Döküm ve Kutes Makine markalarını kurdu.

Daha fazla Daha Fazla

Misyon ve Vizyon

Müşteri memnuniyeti odaklı ve çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde bir firma olarak KUTES üretim teknolojilerini daima güncel tutarak teslimat güvenilirliğini sağlarken bilgi birikimini arttırmaya, iş güvenliğine, toplumsal cinsiyet eşitliğine, çalışan mutluluğuna, karbon ayak izini giderek azaltmaya kısaca sürdürülebilir kalkınmaya yatırım yapar.

Daha fazla Daha Fazla

Tarihçe

KUTES, 1990 yılında Mehmet Bekir Kutmangil tarafından Kutes Döküm adıyla 1986’dan beri faaliyette olan Kutes Madencilik çatısı altında kuruldu. Demir döküm alanında faaliyet gösteren firma 1992 yılında ilk dökümünü yaptı, 1993 yılından başlayarak fittings üretimine ağırlık verildi.

Daha fazla Daha Fazla

Neden Kutes?

Kutes olarak çeşitli sektörlerin farklı taleplerini karşılamak için döküm ve işleme çözümlerimizi oldukça geniş bir yelpazede sunmaktayız. Çözümlerimiz ilgili sektördeki tüm standartlar ve gereklilikler göz önüne alınarak özel bir şekilde tasarlanmıştır.

Daha fazla Daha Fazla

Kutes’de Politikalar

İş Sağlığı ve Güvenliği Politikası ISO 45001’in amacı güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamının yönetilmesi kanunlara ve yönetmeliklere cevap verilmesidir. Günümüzde kuruluşlardan beklentiler artmıştır. Artık sadece iyi mal veya hizmeti ucuza sunmak ve kalite yönetim sistemleri ile sunulan bu ürünü güven altına almak yetmemektedir.

Daha fazla Daha Fazla

İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Daha fazla Daha Fazla
Right Arrow