Misyon ve Vizyon

MÜKEMMELE ADANMIŞ 30 YIL

Müşteri memnuniyeti odaklı ve çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde bir firma olarak KUTES Metal üretim teknolojilerini daima güncel tutarak teslimat güvenilirliğini sağlarken bilgi birikimini arttırmaya, iş güvenliğine, toplumsal cinsiyet eşitliğine, çalışan mutluluğuna, karbon ayak izini giderek azaltmaya kısaca sürdürülebilir kalkınmaya yatırım yapar. Karmaşık ve yüksek nitelikli ürünlerin insan ve çevre odaklı şekilde rekabetçi üretimi KUTES Metal’in öncelikli misyonudur.

Otuz yılı aşkın deneyimiyle KUTES hizmet verdiği sektörlerin değişen taleplerine hızlı yanıt verecek genç ekibiyle tecrübeli kadrosunu birleştirerek yenilikçi fikirler ve özgün çözümler üreten bir kurumsal organizasyon oluşturmuştur. Dinamik üretim teknolojileriyle iş ortaklarına çağın en üst düzey hizmetlerini ve güncel çözümlerini sunar.

KUTES sadece sürekli ve sürdürülebilir yatırımlarıyla değil, sektöre ait yenilikleri ve öncü teknolojileri edinme, bunlara uyum gösterme çevikliği, müşteri odaklı çözümleri ve toplam kalite yönetimiyle de döküm ve talaşlı imalat dendiğinde ilk akla gelen firmalar arasında endüstrinin liderlerinden olmayı hedefler.

EMOL3343 570 364