Neden Kutes?
Nedenkutes 570 364 1

Kutes olarak çeşitli sektörlerin farklı taleplerini karşılamak için döküm ve işleme çözümlerimizi oldukça geniş bir yelpazede sunmaktayız. Çözümlerimiz ilgili sektördeki tüm standartlar ve gereklilikler göz önüne alınarak özel bir şekilde tasarlanmıştır. Uzman ekibimiz ve en ileri döküm ve işleme teknolojimiz ile birlikte muntazam hizmet teslimatına odaklanmaktayız. Metal endüstrisindeki 30 yılı aşkın deneyimimiz sektörde rekabetçi bir yer edinmemizi sağlamaktadır.

Döküm ve İşlemede Deneyimli Ortağınız

Makine paletlerimiz tüm teknolojik yenilikler doğrultusunda sürekli olarak güncellenmektedir. Sektörümüzdeki yenilikler iş ortaklarımıza en iyi yarı-tamamlanmış veya tamamlanmış ürünleri sunmamızı sağlamaktadır.

Yıllık 50.000 tonluk döküm kapasitemiz sektörün büyük taleplerini karşılamamızı kolaylaştırmaktadır. İşleme konusunda ise 55.000 saatten fazla işleme kapasitesi sunabilmekteyiz. Tüm ürünlerimiz hiçbir hataya yer vermeksizin en ileri teknolojiler ile üretilmektedir.

Ticaret ve İhracat İçin En iyi Konum

İthalat ve ihracat faaliyetleri açısından Kutes Metal en iyi konuma sahiptir. Şirketimiz İstanbul'dan yalnızca 100 km ve Avrupa Birliği sınırına ise 150 km uzaklıktadır. Ayrıca ana ticaret limanı üretim tesisimizden yalnızca 35 km uzaklıktadır. Böylelikle üretim tesisimiz bazı önemli ticaret merkezlerinin tam kesişiminde konumlanmıştır.

Güçlü ve Köklü Bir İşletme

Geniş üretim yelpazemiz ve ana ticaret merkezlerine olan yakınlığımıza ek olarak finansal istikrarımız ve benzersiz finansal kapasitemiz başarımızın güçlü bir kanıtıdır. Bu nedenle yeni yatırımlar güç kaynaklı finansal kapasitemiz sayesinde kolaylıkla planlanabilmektedir.

Şirketimiz sektörde herkesçe bilinen ve standartları temsil eden 8 kalite sertifikasına sahiptir. 360° mühendislik yaklaşımımızla müşteri ve iş ortaklarımızın ihtiyaçlarına bireysel olarak odaklanmakta ve bu söz konusu ihtiyaçları karşılamak için eşsiz çözümler üretmekteyiz.

Kutes, pazardaki en iyi döküm ve işleme çözümlerini sunmak için müşteri memnuniyetine ve yüksek kaliteli üretime öncelik vermektedir. Güçlü iş ortaklarımız arasına katılın, döküm ve işleme sektöründe en ileri teknoloji ve yeniliğin hazzına varın.

Döküm ve İşlemede Deneyimli Ortağınız.
Yıllık 50.000 tonluk döküm kapasitesi.
Yıllık 55.000 saatten fazla işleme kapasitesi.
Tüm ürünlerimiz hiçbir hataya yer vermeksizin en ileri teknolojiler ile üretilmektedir.
Metal endüstrisindeki 30 yılı aşkın deneyim.
Şirketimiz İstanbul'dan yalnızca 100 km ve Avrupa Birliği sınırına ise 150 km uzaklıktadır.
9 Kalite Sertifikası.
Güven Verici Finansal İstikrar. Finansal Yetenekler.
Yüksek ve Sürdürülebilir büyüme oranı.
360° Mühendislik Çözümleri.