Sürdürülebilirlik

Kutes Metal Logosu

Kutes'in sürdürülebilirlik projeleri, dünya standartlarına göre adım adım planlanan tutarlı bir strateji ve operasyonlarla başlar. Uzun vadeli ekonomik, çevresel ve sosyal faktörleri gerçekleştirmek için, operasyonlarımızın etkisini gözlemlenmesi adına herhangi bir kısa vadeli kar hedefi belirlemeden önce derinlemesine değerlendirmeye alınır. Kutes Metal'in sürdürülebilir iş büyüme stratejileri kendine özgü olduğu için, her zaman daha büyük iş hedefleri ve organizasyonel değerler için düşük riske yöneliyoruz. Kutes Metal'in hedeflediği sürdürülebilirlik projeleri, üretimde sürdürülebilir malzemeler kullanmak, sera gazı emisyonlarını azaltmak için tedarik zincirini optimize etmek, tesislerin enerjisinde yenilenebilir enerji kaynaklarını kullanmak ve gençlere yönelik eğitim fonlarına sponsor olmaktır.

Kutes Etik

Kutes Etik sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Daha fazla Daha Fazla

Çevre

Çevre dostu projelere yatırım yaparken çevre teknolojilerinin önemi de devamlı artmaktadır. Kutes, toplumun çevreyi nasıl etkilediğini ve daha iyi bir gelecek bırakmak için gezegene saygı duymanın ilkesini kabul eder.

Daha fazla Daha Fazla

Toplumsal Fayda

Sektöründe lider olan Kutes, topluluğumuzun ihtiyaçlarını karşılamak için farklı projelerde birçok farklı şirketle çalışıyor. Kutes Metal'in yıllar içinde edindiği deneyimle, fark yaratmak ve daha iyi bir gelecek için inşa etmek için en iyi planlarla güçlü yatırımlar yapmıştır.

Daha fazla Daha Fazla

Politikalar

Kutes olarak bizleri hizmetlerimizde ayrıştırıcı kılan en önemli unsurlar arasında yüksek hacim ve adetli üretim yetkinliğine sahip son teknoloji üretim tesislerimiz, işinde uzman kadromuz ve üretimimizin kalitesini her daim en yüksek çıtada tutmak adına benimsediğimiz “Kalite Politikası” prensiplerimiz yer alır.

Daha fazla Daha Fazla

Sürdürülebilirlik Raporu

Çevre dostu projelere yatırım yaparken çevre teknolojilerinin önemi de devamlı artmaktadır.

Daha fazla Daha Fazla
Right Arrow